destek@niluferajans.com 0551 249 38 84

HABER YAZILIMI


Haber Yazılımı


2.000 TL

Bir site için sınırsız linans, ücretsiz kurulum ve eski haberlerinizin sisteme aktarımı yapılmaktadır.

  • Sınırsız Lisans
  • Ücretsiz Teknik Destek
  • Mükemmel SEO optimizasyonu
  • Google News'e Uygun Alt Yapı
  • Gelişmiş Yönetim Paneli
  • Mobil Site
  • Haber Ajansları Entegrasyonu

* fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

DEMO SİTE SATIN AL

ÖZELLİKLER

Haber Sistemi


İleri tarihli haber ekleme, Habere ait resim galerisi, gelişmiş etiketleme sistemi

Manşet Modülleri


Manşet, Sürmanşet, Flash Manşet gibi ayrı manşet modelli, haber eklerken manşet seçebilme, haber resiminden ayrı manşet yükleme özelliği

Köşe Yazarları


Dilediğiniz kadar yazı ekleme, her yazara "köşe adı" belirleme, "spor yazarları, magazin yazarları" gibi türlerde yazar ekleme imkanı.

İçerik Yönetimi


Sınırsız sayıda sabit sayfa oluşturma imkânı. Künye, Üyelik sözleşmesi gibi içeriklerinizi bu bölümden oluşturabilirsiniz.

Foto Galeri & Video


Tek seferde çoklu resim ekleme, Youtube, DailyMotion, Vimeo gibi video sitelerinden hızlı video ekleme özelliği mevcuttur.

Reklam Yönetimi


Sitede hemen hemen her alanda reklam pozisyonları mevcuttur. Galeri arası gezinme, video öncesi reklam gösterme gibi ekstra reklam alanları mevcuttur

Modüller


Puan Durumu, Şans Oyunları, Burçlar gibi modüllerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ek modülleri talep edebilirsiniz.

Sosyal Medya


Sosyal medya sayfalarınıza kolayca içeriklerinizi paylaşabilir, siteniz üzerinden yayınlanan içeriklerin ziyaretçiye erişimini sağlayabilirsiniz.

Seo Optimizasyonu


Haber Yazılımımız gelişmiş web özelliklerine uygun olarak kodlanmıştır. Mükemmel arama motoru optimizasyonu ile içerikleriniz çok kısa bir sürede google'de indexlenmeye başlar.

Google News Altyapısı


Haber yazılımımız google news alt yapısına uygundur. Google arama algoritmasına uygun kodlanılmıştır. Google News site haritası sistem tarafından otomatik oluşturulmaktadır.

Site Haritaları


Eklemiş olduğunuz her içerik otomatik olarak site haritalarına yüklenir ve Google ping servislerine gönderilir.

Editör Logları


Editörlerinizin performans istatistiklerinizi ve loglarınızı kolayca görüntüleyebilir ve rapor alabilirsiniz. Hangi içeriğe hangi editörün işlem yaptığı tarih ve IP olarak kayıt alınmaktadır.

Teknik Destek & Güncelleme


Web sitenizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için bizleri telefonla arayabilir, mail gönderebilir veya sitemiz üzerinden destek talebi iletebilirsiniz.

Hosting


Siteleriniz yüksek güvenlikli ve hızlı sunucularımızda yayınlanır. Aylık olarak kullandığınız trafik miktarı tutarında ödeme yaparsınız, trafik aşımından ötürü siteniz kesinlikle kapatılmaz. Dilerseniz yazılımı kendi sunucularınızda da barındırabilirsiniz. Gerekli teknik şartlar için firmamız ile iletişime geçiniz.

Haber Ajansları Entegrasyonu


AA, DHA, İHA, Cihan Haber ajanslarından haberleriniz otomatik olarak sisteme aktarılır. Otomatik yayınlama, kategori ve şehir filtreleme gibi özellikleri mevcuttur.

Özel Tasarım


İsteğe bağlı olarak standard paket haricinde tasarım yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

HABER SİTESİ REFERANSLARIMIZ

Tüm versiyonlara ait referanslar gösterilmektedir.

Scroll to Top